site stats
Happy Nannies Turkey

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Filipinli bakıcı neden tercih edilmeli? Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi, ülkemizde de birçok aile çocuklarının ingilizce eğitimine katkı sağlamak maksadı ile filipinli bakıcı ve dadı tercih etmektedir.

Afrikalı Çocuk Bakıcısı

Afrikalı bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Endonezyalı Çocuk Bakıcısı

Endonezyalı bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Ugandalı Çocuk Bakıcısı

Ugandalı bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Tunuslu Çocuk Bakıcısı

Tunus bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Faslı Çocuk Bakıcısı

Fas bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.

Cezayirli Çocuk Bakıcısı

Cezayir bakıcılarımız bebek ve çocuk bakıcılığı alanında birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de hizmet vermeye başladıklarından itibaren, ailelilerimiz tarafından çok tercih edilir hale gelmişlerdir.
İşleyiş Adımları

Yardımcı Arayışınıza Uygun Çözüm.

Process
1

Talep

Aradığınız hizmet detaylarını dinliyoruz.
Process
2

Arayış

Cv bankamızdaki bakıcı adaylarını tarıyoruz
Process
3

Görüşme

İhtiyacınıza en uygun yardımcıyı sizinle tanıştırıyoruz.
Process
4

Mutlu Müşteri

İstediğiniz kriter ve özelliklere sahip yardımcı ile çalışmaya başlıyorsunuz

Formu doldurarak ihtiyacınıza uygun bakıcı ilanı verebilirsiniz.