site stats
Happy Nannies Turkey

Bir Sorunuz Mu
Var?

Bize yazın uzmanlarımı en kıısa sürede size dönüş yapacaktır

Hayır randevu hizmetleri için ek ücret alınmamaktadır.

Çocuklarına özellikle küçük yaşta yabancı dil eğitimi aldırmak isteyen ailelerimiz bize bu taleplerini iletmesi yeterli olacaktır. Aday havuzumuz geniş olduğundan dolayı kendilerini istedikleri yabancı dil eğitimini verebilecek adaylar ile görüştürüyoruz.
 

Yatılı Gündüzlü Part-Time ve Saatlik olarak işverenlerin taleplerine göre hizmet vermektedir.
 

Bize eleman talebi için başvuran ailelerimiz genelde hemen başlatmak istiyor. Bazı durumlarda ileri bir tarihte de başlatmak isteyen ailelerimiz de olabiliyor. Biz de bu talebe bağlı olarak aday çalışması yapıp ailelerle görüştürüyoruz.

Şirketimizden almış olduğunuz hizmet karşılığında personel, şirketimiz ve ailenin bulunduğu 3 taraflı bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmede her hangi bir süre belirtmiyoruz, yani personel ile aile arasındaki memnuniyet bozulmadığı sürece hizmet devam edebilir.

İşverenlerle randevu sistemi ile çalışıyoruz. Ofisimizde bire bir görüşme sağlıyoruz. Bize uzak olan ya da iş yoğunluğundan dolayı ofisimize gelemeyen işverenlerimiz için evlerine ya da iş yerlerine de gidebiliyoruz.

Ailelerle görüştüreceğimiz adayları daha önce o tarz bir iş de çalışmış ve buradan referans verebilen adaylar arasından en uygun olanları seçiyoruz. Size sunduğumuz tüm adaylar referanslıdır. Uygun olmayan adaylarla vakit kaybetmiyorsunuz.

Personeller bize müracaat etmek istediğinde ofisimize davet ediyoruz. Bir form dolduruyoruz. Bu form da kişisel bilgileri adres bilgileri ve referans bilgileri mevcut. Daha sonrasında insan kaynaklarımız adaylar ile tek tek mülakat yapıyor, mülakatta bir sorun yaşanmaz ise referanslarını check ediyor. Referanslarında da bir problem yaşanmaz ise ailelerimizle bir araya görüştürüyoruz.