site stats
Happy Nannies Turkey

Aylık Bakıcı Hizmeti

İşleriniz yada özel sebeplerde ihtiyaç duyduğunuz bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı hizmetleri konusunda yılların deneyimi ile sizlerin yanınızdayız. Deneyimli, güvenilir ve yabancı dil bilen referansları bulunan bakıcı adaylarımız ile size saatlik, günlük, haftalık Bakıcı / Yardımcı hizmeti sunmaktayız.

Saatlik Bakıcı Hizmeti

İşleriniz yada özel günleriniz, acil işleriniz için çocuk ve bebeklerinizi güvenilir ellere emanet etmeniz gerekebilir. Firmamız bu konuda size destek sağlamaktadır. İhtiyacınız olan saatleri belirtmeniz bizim için yeterli olacaktır. Bu sayede sizde işlerinizi daha rahat yapabilirsiniz. Firmamız güvenilir ve tüm evrakları tamamlanmış onaylı cv leri bulunan bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı hizmeti sunmaktadır.

Günlük Bakıcı Hizmeti

Acil bir işiniz çıkabilir, işleriniz için vakit ayırmanız gerekebilir.! Çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı ihtiyacınız olabilir. Firmamız size bu konuda destek sağlamaktadır. Belirlediğiniz gün yada günler için çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Planlarınızdaki değişikliğe göre bu süre sizin talebiniz doğrultusunda uzatılabilir.

Haftalık Bakıcı Hizmeti

İşleriniz yorucu olabilir! Bir tatile ihtiyacınız olabilir. Tatilde daha rahat edebilmeniz için evinizde yatılı yada tatilde sizinle beraber çocuğunuza, bebeğinize bakıcı yardımı ihtiyacınız varsa firmamız bu konuda güvenilir bebek bakıcısı ve çocuk bakıcısı adayları ile her zaman yanınızda.
İşleyiş Adımları

Yardımcı Arayışınıza Uygun Çözüm.

Process
1

Talep

Aradığınız hizmet detaylarını dinliyoruz.
Process
2

Arayış

Cv bankamızdaki bakıcı adaylarını tarıyoruz
Process
3

Görüşme

İhtiyacınıza en uygun yardımcıyı sizinle tanıştırıyoruz.
Process
4

Mutlu Müşteri

İstediğiniz kriter ve özelliklere sahip yardımcı ile çalışmaya başlıyorsunuz

Formu doldurarak ihtiyacınıza uygun bakıcı ilanı verebilirsiniz.