site stats
Happy Nannies Turkey

Filipinli Bebek Bakıcısı

Filipin uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Tunuslu Bebek Bakıcısı

Tunus uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Faslı Bebek Bakıcısı

Fas uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Endonezyalı Bebek Bakıcısı

Endonezyalı uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Ugandalı Bebek Bakıcısı

Ugandalı uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Cezayirli Bebek Bakıcısı

Cezayir uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Afrikalı Bebek Bakıcısı

Afrikalı uyruklu elemanlarımız, İngilizceye hakimiyetlerinin yansıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumları, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.
İşleyiş Adımları

Yardımcı Arayışınıza Uygun Çözüm.

Process
1

Talep

Aradığınız hizmet detaylarını dinliyoruz.
Process
2

Arayış

Cv bankamızdaki bakıcı adaylarını tarıyoruz
Process
3

Görüşme

İhtiyacınıza en uygun yardımcıyı sizinle tanıştırıyoruz.
Process
4

Mutlu Müşteri

İstediğiniz kriter ve özelliklere sahip yardımcı ile çalışmaya başlıyorsunuz

Formu doldurarak ihtiyacınıza uygun bakıcı ilanı verebilirsiniz.