site stats
Happy Nannies Turkey

Filipinli bakıcı neden tercih edilmeli? Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi, ülkemizde de birçok aile çocuklarının ingilizce eğitimine katkı sağlamak maksadı ile filipinli bakıcı ve dadı tercih etmektedir.

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Filipin uyruklu elemanlarımız, ingilizceye hakimiyetlerinin yanısıra birçok tamamlayıcı özel meziyetlere sahip olduklarından, ailelerimiz tarafından ev hizmetlerinde de öncelikli olarak tercih edilmektedirler. Çalışkan, saygılı, iyi niyetli, anlayışlı ve nazik tutumlari, güven veren yaklaşımları da tercih edilme sebepleri arasındadır.

Farklı yaş grubundaki çocukların ve bebeklerin bireysel farklılıklar gösteren özellikleri ve kendilerine has gereksinimleri mevcuttur. Filipinli bakıcılarımız köklü iş ve eğitim deneyimilerine dayanan tecrübeleri doğrultusunda farkli yaş grubundaki çocuklarin ve bebeklerin bakım ve eğitim ilintili ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayarak ailelerimizin memnuniyetini kazanmışlardır.

Siz değerli müşterilerimize, deneyimi, özverili iş disiplini yüksek filipinli eleman grubumuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız.